נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 טיפים שיהפכו את העבודה בחללי עבודה לפרודקטיבית יותר

ציור של עובד עם נייד

סביבת העבודה שלך חשובה כמו הבית שלך מכיוון שאתה מבלה שם זמן משמעותי. אז זה צריך להיות מושלם עם האיזון הנכון של אווירה טובה, טכנולוגיות, שירותים ואנשים. למעשה, ישנם 5 טיפים חשובים ויעילים שתוכל לנקוט ברגע זה כדי להגדיל את גודל סביבת העבודה ואת הפרודוקטיביות של חללי עבודה שלכם כדי לוודא שזה המקום הטוב ביותר עבורכם לעבוד.

להלן טיפים חשובים שיהפכו את חללי העבודה שלכם ליעילים ופרודוקטיביים יותר:

 

שמור על שטח נקי ומסודר

הניקיון הבסיסי של סביבת העבודה שלך מציין איזה סוג של אדם אתה. לכן, שמירה על חלל עבודה לא מסודר יכולה להציג תמונה מסודרת של עצמך מול הלקוחות, הקולגות והבוס שלך. וודא שאתה מתחיל את היום שלך בסביבת עבודה נקייה. זה גם יעזור לך למצוא מקום נוסף שיכול להכיל את כל מה שיש לך. לפיכך, המשרד שלך יראה מרווח.

 

מלא באנרגיה חיובית

הפוך את סביבת העבודה שלך לכזו שתשקף את אישיותך. הפוך אותו למסביר פנים, ממוקד ורגוע. כשמדובר במיקוד הנפשי של המשרד שלך, אתה יכול לכלול תמונה אחת או כמה זוגות יחד עם עציצים קטנים והרבה מקום פתוח עבור שולחנות עבודה כדי לתת דחיפה אדירה.

מומלץ גם לכלול תאורה באיכות גבוהה במיוחד המוסיפה צבעים טבעיים ותאורה נהדרת לחדר ולהוסיף כמה צמחים ואביזרים בכדי לתת רמה נוספת של אנרגיות טובות.

אם אתה שומר על סביבת עבודה בהתאמה אישית, זה בהחלט עוזר לך לפתח קשר רגשי לעבודה שלך. אתה יכול להשיג את האיזון הנכון על ידי הכללת כמה פריטים אישיים שהם משמעותיים ושימושיים במיוחד.

 

צמצם כמויות נייר

אם העומס שלך מורכב בעיקר מערימה גדולה של ניירות בשולחן העבודה שלך, זה יכול להסיח את דעתך ולהעלות את רמת הלחץ שלך. ככל הנראה אינך זקוק לפיסת נייר עבור כל משימה, והניירות שאתה באמת צריך יכולות להיות מסודר בצורה יפה. עבור למסמכים המאוחסנים אלקטרונית, חיפוש במסמכים המאוחסנים אלקטרונית יעיל בהרבה מחיפוש בניירת.

 

עבוד עם מחברת אישית

הערות ביד יכול ליצור זיכרון נהדר. שרבוט רשימת אג'נדות עם כל הפעילויות המתוכננות שתכננתם ליום. זה יעזור לך להמשיך בעבודתך בצורה יותר ברורה ותמציתית. מכתיבה קצרה על הנייר אפשר להצמיח רעיונות פרודקטיביים במיוחד.

 

הרחק גאדג'טים

כמובן שסמארטפונים, טאבלטים, אייפד וכו 'גורמים לחיים שלכם להיות מאורגנים אך הם אפילו יכולים לאפשר לכם לבזבז זמן רב גם כן. מחקרים הראו כי סמארטפונים משפיעים על התפוקה היומית בצורה די שלילית.

מכאן שחכם להרחיק את הגאדג'טים משולחן העבודה ולמצוא מקום לאחסון. אם הם יהיו מחוץ לעינכם, לא תרגישו להתפתות להשתמש בהם לאורך היום. יתר על כן, זה ייתן דחיפה נהדרת לפריון שלך.

 

אנשים עם ראש נורה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן