נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 סיבות לקנות משרד

משרדים למכירה

יש לכם הון עצמי ואתם מעוניינים להשקיע בנכס נדל"ן? לא לחינם אתם חושבים על רכישת משרד דווקא! רכישת משרד מתבררת פעם אחר פעם בהחלטה חכמה ונבונה. הסיבות בשלן אנשים בוחרים להשקיע ברכישת משרד, הן מגוונות. כאן ריכזנו עבורכם את הסיבות המובילות לכך. 

 

רכישת משרד דורשת הון עצמי גבוה

לעומת רכישת דירה להשקעה, רכישת משרד מאפשרת השקעה בהון עצמי מינימלי. הרי לא ניתן למצוא דירות קטנות כל כך כמו משרדים. ככל שמספר המטרים קטן יותר, כך גם המחיר הסופי יהיה נמוך יותר. בשקלול כוללני, זה עשוי להיות משמעותי מבחינת ההון העצמי הנדרש לרכישת מכס להשקעה.

 

השקעה במשרד לא מצריכה תשלום מס יקר

החלטתם להשקיע ולחפש משרדים למכירה, מצאתם משרד כלבבכם, אך אתם עדיין מתלבטים בין רכישת דירה נוספת לבין רכישת משרד. חשוב שתדעו כי על רכישת דירה נוספת תחוייבו במס רכישה בגובה של 8% לפחות מחיר הנכס. מסיבה זו רבים מעדיפים להימנע מרכישת נכס נדל"ן יקר כל כך כמו דירה ולהעדיף השקעה במשרד, שהוא גם זול יותר.

באותה נשימה, חשוב לנו להדגיש את חשיבות עורך דין מומחה ומקצועי בתכנון מס על השקעות. אל תוותרו על ייעוץ עם איש מקצוע מומחה בנושא (זה יכול להיות רואה חשבון או אפילו יועץ מס, אבל שיהיה מישהו כזה).

 

השקעה במשרד על הנייר

ניתן לרכוש משרדים חדשים היישר מהקבלן, כשהם עדיין "על הנייר". בצורה כזו מרוויחים את ההשבחה על הנכס ולאחר סיום הבנייה ניתן למכור את הנכס בקלות ולהרוויח רווחים נאים.

 

מחירי הנדל"ן מאמירים

אם תחפשו משרדים להשכרה בתל אביב, לדוגמא, תגלו כי המחירים לא ממש זולים. המחירים האלו הם לא נחלת תל אביב בלבד. מחירי הנדל"ן מאמירים מחודש לחודש וכך, ניתן לראות כי מי שקנה נכס נדל"ן לא הפסיד מכך (כל עוד וההשקעה נעשתה בצורה חכמה באמצעות ליווי מקצועי).

בינתיים הריביות ממשיכות לעלות, מחירי הנדל"ן ממשיכים לטפס וכך, מי שמעוניין להשקיע ולמצוא את עצמו מרוויח תשואה גבוהה ככל הניתן, עושה זאת במהירות, מתוך מחשבה מדודה.

 

השקעה בעלת תשואה יפה

על השכרת משרד ניתן להרוויח תשואה יפה ללא הרבה מאמץ. היום ניתן למצוא מגוון חברות המציעות ניהול משרדים. השירות כולל מציאת שוכרים וכך, בעל הנכס נהנה משכירות חודשית יפה ללא מאמץ ניכר. אם תבדקו תגלו כי ביחס למ"ר של דירת מגורים, על מ"ר משרדי משלמים מחיר שכירות גבוה בהרבה.

 

לסיכום

הסיבות לרכישת משרד הן רבות. אם גם אתם מעוניינים להשקיע בצורה נכונה בנדל"ן, כדאי שתבדקו היטב מהם התנאים העומדים לרשותכם וכך תמקסמו את ההשקעה שלכם. לא משנה מה תחליטו, ללא ליווי של איש מקצוע מומחה ומנוסה בתחום, לא כדאי שתתחילו בהשקעה כל שהיא.

משרדים למכירה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן