נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ביטוח נסיעות לחול – 4 שאלות שחשוב לשאול

הראל ביטוח נסיעות טלפון

נוסעים לחול? איזה כיף לכם! נסיעה לחול היא תמיד זמן פנטסטי – אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים. זו הזדמנות מדהימה לנקות את הראש, להנות עם הקרובים אליכם או לבד ולראות דברים חדשים. הרבה מחקרים מוכיחים היום שלטייל זה מאד בריא לגוף, למיינד ולנפש! אז צאו להרפתקאות בשמחה בחיוך ובאהבה ואל תשכחו להנות הרבה וגם לעשות ביטוח נסיעות!

נכון שלקראת נסיעה אנחנו אוהבים להתרכז בדברים המהנים המחכים לנו דברים חשובים כגון איפה נישן, מה נאכל ואיזה אטרקציות מגניבות נעשה, אלה הם הדברים המעסיקים את המוח שלנו לקראת נסיעה. אך יש גם כמה דברים חשובים לא פחות ואולי אך יותר: הצדדים הפרקטיים של הטיול ובראש ובראשונה ביטוח הנסיעות.

ביטוח נסיעות הוא חובה לכל מטייל. כשאתם שוהים בחול אתם לא מבוטחים בפוליסות הקיימות בארץ ולכן אם חס וחלילה קורה משהו ואין לכם ביטוח אתם עלולים להגיע לסכומי כסף גדולים מאד. זה סיכון שאין שום צורך לקחת אותו שכן בישראל יש מספר חברות ביטוח שמציעות ביטוחים מעולים, מקיפים ומקצועיים לחול במחירים הגיונים ונוחים לכולם. אז ברור שיותר בא לכם לעסוק באיזה מסעדה מדהימה תפקדו במהלך הטיול אך גם הביטוח חשוב. הכנו עבורכם מדריך קצר עם ארבע השאלות שהכי חשוב לשאול את סוכני הביטוח כדי שתרגישו בטוחים לטוס בראש שקט!

 

4 שאלות שחשוב לשאול את סוכני הביטוח לפני שאתם רוכשים את הביטוח

1. עלות הכיסוי המקסימלית במקרה של תאונה

נתחיל בשאלה הכי פחות מהנה ואין מספיק עץ בנמצא כדי לדפוק טפו טפו חמסה חמסה – מה קורה במקרה של תאונה רצינית? בסופו של עניין במקרה של תאונה יהיה לכם הכי קשה. תצטרכו לטפל בהיבט הפיזי והנפשי של התאונה ואולי לא תהיו פנויים להתחיל מיד לחשוב גם על כסף. מאד חשוב לשאול – האם יש ביטוח גם על טיסות חירום למקרה שתצטרכו טיסות לניתוח בארץ לדוגמא. בחרו בחברת ביטוח מעולה כגון הראל ביטוח נסיעות המנוסה בביטוח נסיעות ובעלת כיסויים מצוינים לכל מטרה.

ביטוח נסיעות לחו_ל

2. ביטוחים מיוחדים

מתכננים לצלול? ספורט ימי? סקי? וודאו שהביטוח מתאים עבורכם. תארו לסוכני הביטוח את אופי הטיול שלכם ופרטו מה אתם מתכננים לעשות שעלול להיות יוצא דופן. יכול להיות שתצטרכו ביטוח מיוחד עבורו ועדיף לדעת זאת כמובן.

 

3. מה קורה במקרה שצריך להפעיל את הביטוח

בידקו עם סוכני הביטוח לפני שאתם רוכשים את הביטוח מה קורה אם צריך להפעיל אותו? בין אם זה תאונה או סתם ביקור אצל הרופא. בררו איך יוצרים איתם קשר? מה רצף הפעולות שהם מצפים מכם לעשות ועוד. תוכלו להתקשר הראל ביטוח חול טלפון, ולקבל מענה מקצועי לכל הפרטים.

 

4. איך מגישים תביעה

לא פחות חשובה היא השאלה איך מגישים תביעה? שאלו את הסוכנים לפני רכישת הביטוח – במה כרוכה הגשת תביעה. כך יהיה לכם את המידע במקרה הצורך ותדעו בדיוק אילו מסמכים לשמור, מה עליכם לבקש מהרופאים או המוסדות המטפלים ויהיה לכם קל יותר במקרה הצורך. אז סעו לשלום! וחיזרו בשלום. עשו ביטוח טוב ותהנו מכל רגע!

 

ביטוח נסיעות עם חברת iShield

אי שילד היא סוכנות ביטוח ותיקה ואמינה המתמחה במתן פתרונות ביטוח נסיעות מקיפים לטיולים מסוגים שונים, החל מחופשות קצרות ועד לנסיעות ארוכות. אי שילד מציעה חבילות ביטוח מותאמות למצבים רפואיים שונים כמו ביטוח כבודה, תאונות אישיות, ביטוח טלפונים סלולריים ומחשבים ניידים, וכן כיסויים לתרמילאים, ספורט חורף, ביטולי טיסות, ספורט אתגרי ועוד, כאשר ישנה התמקדות בשירות לקוחות אישי ומקיף. Ishield מספקת מספר דרכים ללקוחות ליצור איתם קשר, כולל טלפון, WhatsApp ודואר אלקטרוני. מטרת החברה היא לפשט את תהליך רכישת ביטוח הנסיעות ולהבטיח שהלקוחות יקבלו את הכיסוי הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של שירות.

 

ביטוח נסיעות לחו_ל ארבעה שאלות שחשוב לשאול

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ביטוחים