נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 יתרונות של השקעה בקפריסין

דיור בקפריסין

מאות אלפי ישראלים מגיעים מידי שנה לקפריסין. חלקם מגיעים ליעד בשביל לטייל בו, בעוד אחרים נוחתים בו לצרכי השקעה. שכן, יש באי המדובר פוטנציאל נדל"ני עצום. המדריך הנוכחי ירכז בפניכם את 4 היתרונות הבולטים שמובילים לנהירה המונית זו. הישארו כאן ואולי גם אתם תשקיעו בנדל"ן באי השכן.

 

השוק נמצא בצמיחה מזה זמן רב

מי שיבחנו את נתוני כלכלה של קפריסין, צפויים לגלות שאלה מראים יציבות מזה שנים רבות. שכן, שני זו נשענת על תחום הנדל"ן שנמצא בצמיחה עקבית. בירור שערכנו העלה שיש גידול עקבי שנע סביב ה – 3% מידי שנה. זהו נתון שמעניק ביטחון רב למשקיעים שרוצים להיות בטוחים בכך שהכסף שלהם יונח על קרקע יציבה ולא על קרן הצבי.

דיור בקפריסין

מחירי הדיור משתלמים

יכול להיות ששמעתם ממכרים או חברים על מחירי הדיור בקפריסין שעלו באופן משמעותי במהלך שנת 2020. אנחנו כאן כדי לציין שמדובר באמת. עלייה זו אירעה בעקבות משבר הקורונה שפקד את כל העולם והשפיע על מחירי הדיור בכל מקום. בכל אופן, אל תתנו לעובדה זו להשפיע עליכם, משום שצריך להסתכל עליה מנקודת מבט עדכנית. בירור אודות מחירי הדיור נכון לימים אלה יגלה לכם שעדיין משתלם לבצע השקעות נדל"ן באי. פשוט בגלל שמחירי הדיור היו נמוכים גם כך לפני המשבר העולמי.

 

מיסוי ידידותי עבור משקיעים זרים

תשכחו מהמיסים הגבוהים שיש בישראל בכל הנוגע להשקעות בנדל"ן ותתמקדו לרגע במה שקורה בקפריסין. שכן, הרשויות שם מכירות בחשיבות של הכנסת כסף זר, כך שהן מצהירות על כך שיקלו בכל הנוגע למדיניות המס עבור משקיעי נדל"ן זרים. אם אתם מתכננים לבצע כמה השקעות נדלן בקפריסין, כדאי שתדעו שמס הרכישה בקפריסין מדורג בהתאם לשווי הנכס. זה צפוי לעמוד על 3 עד 8 אחוזים. בנוסף לכך, יש את המס שתשלמו על השכרת הנכס, זה צפוי להיות כ – 20% בלבד.

דיור בקפריסין

השקעה קל"ב

כל אחד רוצה להשקיע בנכס שיהיה קרוב אליו מבחינה גאוגרפית מסיבות שונות. בתור התחלה, יש צורך בהגעה למקום, להיות מעורבים בכל הנוגע לאיתור של הנכס, לבקר בו ולהתרשם מהסביבה שבה הוא נמצא. וזו רק ההתחלה. שכן, לעיתים, זמן מה לאחר הרכישה, עולה הצורך לבקר במקום, לשפץ אותו ועוד. ניתן כמובן להסתייע בחברות תחזוקה חיצוניות כדי להתמודד עם המצבים הללו מרחוק, ללא מאמץ, אבל נהוג לומר שאין טוב ממראה עיניים. כך שהשקעה בקפריסין מבחינה זו משתלמת במיוחד, משום שקפריסין נמצאת מחוץ לגבולות הארץ, אך מדובר במרחק קצר של שעת טיסה בלבד מישראל.

 

מילים אחרונות לסיום

יש שורה ארוכה של יתרונות שגורמים למשקיעים לנהור לקפריסין, במטרה לבדוק את היצע הנכסים הרחב שיש בה. בשלב זה אתם מכירים ב – 4 העיקריים שבהם, כך שנותר לכם רק לבדוק את הנושא מקרוב ולהבין אם זו ההשקעה שחיכיתם לה מזה זמן רב.

דיור בקפריסין

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן