נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דברים שחשוב לבדוק לפני שמשקיעים בנדל"ן בחו"ל

4 דברים שחשוב לבדוק לפני שמשקיעים בנדלן בחול

שעריה של דובאי נפתחו לא מזמן עבור הישראלים שמגלים את היתרונות הרבים שבאים לידי ביטוי ביעד הנחשק. הביקוש הגובר למציאת נכסים הוביל אותנו לכתוב את המדריך הנוכחי שיציג את 4 הדברים שחשוב לבדוק רגע לפני שחותמים על החוזה. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתבצעו עסקה בטוחה שתשתלם לכם.

 

עלויות המיסים

אי אפשר להתמקד בהשקעות נדל"ן בדובאי, מבלי לציין מילה או שתיים על המיסים שמוטלים על הרוכשים. וודאי תשמחו לשמוע שבעלי הנכסים בדובאי יכולים ליהנות ממס נמוך יחסית לזה שמוטל בישראל. מדובר ב – 5% מיסים שנקבעים בהתאם לסכום שנקבע להשכרת הדירה. מי שמתכננים לרכוש נכס מסחרי ייאלצו לשלם כ – 10% מס.

ראוי להדגיש שיש עוד שורה ארוכה של הטבות שמגיעות לרוכשים. שכן, איחוד האמירויות הוציא פטור כללי שמאפשר למשקיעים (חברות ויחידים לקבל פטור מלא ממס שבח. אתם וודאי מבינים בשלב זה שמדובר ביתרון משמעותי שגורם לרבים להתעניין ברכישת נכסים ביעד זה.

עלויות המיסים 

סוגי הנכסים

יש בדובאי היצע עצום של נכסים מסוגים שונים, למשל: דירות במגדלי יוקרה, בתים פרטיים ודירות בבתי מלונות שונים. כך בעצם, כל אדם יכול לבדוק מהו הנכס המתאים לצרכים שלו מתוך ההיצע. נציין שמומלץ להכיר באופן מעמיק את כל סוגי הנכסים, כדי שניתן יהיה בסופו של דבר לבחור את זה המתאים ביותר.

לצורך הדוגמא, נסביר שמי מכם שרוצים למשל לקנות נכס להשקעה שיושכר לתיירים שמגיעים למקום לתקופות קצרות, צריכים לברר פרטים אודות נדל"ן בדובאי עם בריכה פרטית, ג'קוזי ושירותי ניקיון.

 

סוכנויות מומלצות ומוכרות

תעשו לעצמכם טובה ואל תבדקו את שוק הנדל"ן בדובאי באופן עצמאי. שכן, יש לא מעט נוכלים בשוק שינסו למכור לכם נכסים שיתגלו בהמשך כבעיתיים. במצב שכזה, לא יהיה לכם למי לפנות, ואתם פשוט תצטרכו להתמודד עם ההבנה שהכסף שהשקעתם הלך לפח. נמליץ לפנות כבר עכשיו לסוכנות נדל"ן ישראלית שמכירה את דובאי מקרוב.

סוכנויות מומלצות ומוכרות  

מיקום הנכס

כל מומחה בתחום הנדל"ן יגיד לכם שהמיקום של הנכס הנבחר הוא נושא חשוב שצריך לבדוק בעת רכישת נדל"ן. שכן, עליכם להיות בטוחים בכך שמדובר באזור שעונה לדרישות שלכם. למשל, אם אתם מתכננים להשכיר את הנכס לתיירים, תצטרכו לבדוק שזה נמצא בקרבת אזורי קניות, מסעדות ועוד.

ההמלצה היא לחשוב על קהל היעד שלכם ולהבין מהם הצרכים שלו. ביצוע מחקר מעמיק בנושא זה, יאפשר לכם לבחור את הנכס המתאים במיקום המנצח.

 

מילים אחרונות לסיום

השקעה בנדל"ן בדובאי מצריכה היכרות מעמיקה עם 4 הדברים החשובים שהוצגו במדריך הנוכחי. מי מכם שקראו את המידע בעיון רב, יוכלו לצאת לשוק הנדל"ן בדובאי, בידיעה שיש להם את כל האינפורמציה שתוביל לבחירה מדויקת. בשלב זה נאחל לכם שתבחרו בנכס שיניב לכם הכנסות גבוהות.

4 דברים שחשוב לבדוק לפני שמשקיעים בנדלן בחול

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן