נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 דרכים לעשות השוואה בביטוחי משכנתא

3 דרכים לעשות השוואה בביטוחי משכנתא

אם בשעה טובה גם אתם עומדים לפני קניית דירה, כנראה שאתם עושים את זה בעזרת משכנתא. אחד הרכיבים הכי חשובים במשכנתא הוא הביטוח שלה. כמו כל ביטוח, גם כאן מומלץ לבדוק מספר הצעות עבור מחיר הפוליסה. 

 

ביטוח משכנתא

עוד לפני שנדבר על ביטוח משכנתא השוואת מחירים, חשוב להבין מהו בדיוק הביטוח הזה. מלבד עלות המשכנתא החודשית שאותה תשלמו בכל חודש לבנק, עליכם גם לבטח את המשכנתא ואת הנכס שעליו לקחתם אותה. בלי הביטוח הזה לא תוכלו לקבל משכנתא, לא משנה מה הגבוה שלה. עלות הביטוח עלולה להיות גבוהה, ולכן חשוב לבצע השוואה לפני שלוקחים אותו.

ביטוח משכנתא

השוואה אצל יועץ משכנתאות

הדרך הראשונה שאנחנו מציעים לכם לבצע בה את ההשוואה היא על ידי בדיקה אצל יועץ משכנתאות. רוב הישראלים הבינו מזמן שזוהי הדרך הנכונה לקחת משכנתא, אולם חשוב להבין שהיועץ מכיר לא רק את המשכנתאות עצמן אלא גם את הביטוח עליהן לאור העובדה שמדובר על שני דברים שאי אפשר להפריד ביניהם. כמובן עליכם לבדוק שהיועץ הוא בלתי תלוי בחברת ביטוח.

 

סקר שוק ברשת

אם אתם רוצים לבצע את ההשוואה בכוחות עצמכם, סקר שוק באתרים של חברות הביטוח יכול להיות דרך נהדרת לעשות את זה. לפני שאתם מתחילים את הסקר חשוב שתהיה לפניכם תמונה מלאה של המשכנתא וכל הרכיבים שקשורים אליה, כדי שהצעות המחיר שתקבלו תהיינה מדויקת ככל שניתן. עם זאת, לעיתים המחשבונים באתרים עלולים להסתיר מכם חלק מהתשלום.

סקר שוק ברשת

שיחה עם נציגי שירות

הדרך האחרונה שעליה נדבר היא הדרך שבה היינו עובדים פעם, אולם גם כיום יש לה מספר יתרונות למרות שרוב האנשים אפילו לא מנסים אותה. שיחה עם נציגי שירות של חברות הביטוח יכולה לחשוף אתכם להצעות אטרקטיביות. במהלך השיחה תוכלו גם לספר על ההצעות האחרות שקיבלתם מתוך מטרה לגרום לחברת הביטוח להוריד את מחיר הביטוח שהיא מציעה לכם כדי למשוך לקוחות.

 

על מה חשוב להקפיד

הדבר האחרון שחשוב לנו לומר לכם הוא איך לבצע את ההשוואה בין הביטוחים השונים. כמובן, המחיר הוא הדבר המרכזי שאותו צריך לבדוק, אולם מעבר למחיר חשוב גם לבדוק מה היקף הפוליסה שכל ביטוח מציע לכם. מחיר נמוך הוא דבר טוב, אך לא כאשר הוא מגיע עם פוליסה לא מקיפה, שעלולה בעת הצורך לא לכסות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים.

 

לסיכום

לפני שאתם לוקחים משכנתא, ביטוח משכנתא הוא חובה. המטרה של הביטוח הזה היא שיהיה מי שישלם לבנק את ההלוואה במידה ואתם לא תוכלו לעשות את זה, או כאשר נגרם נזק משמעותי למבנה שעליו נקלחה המשכנתא. לפני שאתם מחליטים איזה ביטוח לרכוש מומלץ לבצע השוואה בין החברות. כאן קיבלתם סקירה על מספר דרכים בהן ניתן לבצע השוואה בין ביטוחי משכנתא שונים.

3 דרכים לעשות השוואה בביטוחי משכנתא

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא משכנתאות
ייעוץ משכנתאות
איך קונים דירה עם יוקר המחיה?

אחת הסוגיות הכלכליות הבוערות ביותר בתקופה האחרונה, היא סוגיית יוקר המחיה בכלל ומחירי הדירות בפרט. המחירים הולכים ומטפסים באחוזים

גרירת משכנתא
גרירת משכנתא

יש לכם דירה שרשומה על שמכם אך החלטתם למכור אותה? רוצים לקנות דירה גדולה וחדשה יותר כי מצאתם הזדמנות