המלצות לשמירה על רהיטים בסלון

מעוניינים לשמור על רמת הניקיון כמו גם על המראה של הרהיטים בסלון שלכם? להלן כמה טיפים חשובים שכל אחד חייב לדעת.

מירי-פרופיל-מרובע

מירי ברונו

שמירה על הרהיטים בסלון – כיצד נעשה זאת?

הסלון שלנו מהווה את הלב של הבית, וכתוצאה מכך אנו מבלים בו לא מעט שעות. לצערנו, פריטי הריהוט בסלון אשר כוללים בין היתר את הספות כמו גם את השטיחים צוברים עם הזמן לא מעט חיידקים כמו גם אבק, ולעיתים אף נוצרים כתמים מכוערים כתוצאה ממזון או שתייה אשר נשפכו. מדובר במפגע אסתטי לא נעים לעין, אשר עלול לגרום לעוגמת נפש של ממש. לכן, ביצוע תחזוקה שוטפת של הסלון אשר כוללת ניקוי יסודי של כל הריהוט יכולה להבטיח את שמירתו, כמו גם היוועצות עם חברה מקצועית בתחום.

ספות בגדלים שונים

 

ניקיון יסודי של הסלון – דרכים לביצוע

  • אבחון מדויק של סוג הבד – ראשית כל, בטרם מתחילים בפעולה של הניקוי חשוב לבצע אבחון מדויק של סוגי הריפוד הן של הספות כמו גם של השטיחים, וזאת על מנת להבטיח כי ייעשה שימוש בחומרי ניקוי אשר הם מותאמים לסוג הריפוד. שימוש לא נכון בחומר ניקוי עלול לגרום לנזק משמעותי, עד לכדי זריקה של הרהיטים, ועל כן חשוב להקפיד על הנושא הזה.
  • שימוש בשואב – שואב עוצמתי בעל ראש עדין מהווה את אחד הפריטים החשובים ביותר לצורך תחזוקה של הפריטים בסלון, כאשר חשוב להשתמש בשואב אשר לו רעש עדין שלא ישרוט את סיבי הבד ויצליח לשאוב את כל האבק והלכלוך, גם במקומות החבויים ביותר.
  • אוורר של השטיח – במידה ויש ברשותכם שטיח, חשוב לאורר אותו באור השמש ולטפוח עליו בעדינות בכדי להסיר את האבק אשר מצטבר. במידה ואתם מבחינים כי השטיח מתחיל להיפרם, מומלץ שלא לגעת בו עד להגעתם של חברת ניקוי מקצועית אשר תדע לטפל בשטיח בעדינות ותוך שימוש בכלים מתקדמים.

רוצים לשמור על הרהיטים בצורה הטובה ביותר? באמצעות חברת קלין טק, זה בהחלט אפשרי

חברת הניקוי קלין טק מהווה את החברה המובילה בישראל בתחום הניקוי, וזאת לאור ניסיון של שנים ארוכות בתחום. החברה, אשר מיום הקמתה חרטה על דגלה את איכות השירות מעניקה לקהל לקוחותיה את הצוות האמין והמיומן ביותר בתחום הניקוי, אשר עובר הכשרות בכל העת בכדי להעניק את השירות המקצועי והטוב ביותר, בהתאמה אישית לצרכים כמו גם לתקציב האישי. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי הרהיטים אשר מצויים בסלון שלכם יישמרו בצורה הטובה ביותר ואף יחזרו להיראות כפי שנרכשו, כל זאת בזכות שימוש בציוד ניקוי איכותי כמו גם בכלים איכותיים אשר מאפשרים להשיב את המראה האבוד כמו גם לחטא ולנקות את הספות והריפודים. מעוניינים גם? צרו עוד היום קשר באמצעות המספר 073-70-55-305.