נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

איך ליזום פרוייקט תמ"א 38 בעזרת 2 חברות שותפות

בניינים עם נוף לים

איך ליזום פרוייקט תמ"א 38 בעזרת 2 חברות שותפות

פרוייקט תמ"א 38 הוא הזדמנות מצוינת בעבורכם לשדרג את חייכם, וזאת ללא שום עלות כספית. רוצים לדעת כיצד ליזום בעצמכם פרויקט תמ"א 38 בבניין שלכם? להלן כל הפרטים

מירי-פרופיל-מרובע

מירי ברונו

פרויקט תמ"א 38 – הזדמנות לאיכות חיים יוצאת מגדר הרגיל

מאז החל להיכנס לתוקפו אישור תוכנית תמ"א 38 הוא שינה לחלוטין את מפת הנדל"ן בישראל. התוכנית, אשר בתחילה נועדה לחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה הפכה בשנים האחרונות לאחד הפתרונות הטובים ביותר למצוקת הדיור בישראל, זאת לאור העובדה כי כיום המגמה היא להאיץ אישור תוכנית תמ"א 38 וזאת על מנת לשפץ בניינים ישנים ולבנות על גביהם עוד קומות כך שבנוסף יכנסו דיירים חדשים וכן הדיירים הקיימים יזכו לקבל שדרוגים שונים ברמת החיים הכוללים בין היתר הרחבת הדירה הקיימת, מרפסת, חנייה תת קרקעית, לובי מפואר ועוד, כמו גם חיזוק המבנה הקיים כנגד רעידות אדמה. לכן, אנו עדים לעלייה משמעותית בהתעניינות של דיירים לביצוע של פרויקט תמ"א 38 באופן עצמאי, אולם חשוב לזכור כי מדובר בפרויקט מורכב מאוד וישנה חשיבות רבה ללקיחה של חברות מקצועיות המתמחות בתחום.

בנייני גורדי שחקים

 

ייזום פרויקט תמ"א 38 באמצעות חברה מקצועית

במידה ואתם מתגוררים בבניין מיושן, מומלץ מאוד לבדוק את זכאותם לביצוע תמ"א 38 בבניין שלכם. רבים סבורים כי את ייזום הפרויקט ניתן לבצע באופן עצמאי אל מול גורמי העיריה, אולם מדובר בטעות וככל שלא נלקחת חברה מקצועית לניהול הפרויקט עוד מתחילתו, סביר להניח כי הפרויקט לא יתממש כלל. על כן, חברת מרכז העיר נדלן היא הפתרון האולטימטיבי לניהול מקצועי של פרויקט תמ"א 38 וזאת לאור העובדה כי בצוות החברה עובדים מומחים בתחום הבנייה אשר כוללים בין השאר אדריכלים מובילים, שמאים, עורכי דין ומהנדסים כמו גם מנהל פרויקט אשר יעזרו לכם לבצע בדיקת זכאות לביצוע תמ"א 38 כמו גם קבלת אישור מכלל הדיירים בבניין לביצוע (תנאי סף) ועד לשלב התכנון, הבנייה וסיום הפרויקט. רוצים לבדוק את זכאותם ולהתחיל בחיים חדשים? השאירו פרטים באתר עוד היום.

 

הצלחת פרויקט תמ"א 38

כאמור, פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט מורכב ביותר הן משלב התכנון ועד לשלב הביצוע. אנו שומעים כל העת סיפורים אודות דיירים אשר ייזמו פרויקט תמ"א 38 בבניין בהם הם מתגוררים, אך לצערם הם נותרו עם עוגמת נפש רבה משום שבחרו בחברת הנדסה ובניין לא מקצועית אשר הותירה אותם עם בניין חצי גמור במקרה הטוב ובמקרה הרע ללא התקדמות במשך זמן ארוך. על כן, הבחירה הטובה ביותר לביצוע פרויקט תמ"א 38 היא באמצעות חברת מרום הנדסה ובניין לה וותק של שנים ארוכות בתחום, ואשר ברבות השנים סיימה בהצלחה פרויקטים של תמ"א 38 לשביעות רצונם המלאה של הדיירים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי
איש נדלן
אחזקת מבנה לאחר שיפוץ

עריכת שיפוצים במבנה, נועדה בדרך כלל להחזיר אותו למצב הדומה למצבו כאשר היה חדש. לחילופין, שיפוצים במבנה נועדו לשיפור