מבצעים תמ"א 38? כדאי לבחור קבלן שיפוצים מקצועי

בשנים האחרונות ולאור העובדה כי חלה האצה בקידום תוכנית תמ"א 38, רבים נותרים מבולבלים לאור פרויקטים אשר לא הושלמו בזמן. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לקיחה של חברה מקצועית כמו גם קבלן שיפוצים תבטיח כי הפרויקט יושלם בזמן, וברמה הגבוהה ביותר.

מירי-פרופיל-מרובע

מירי ברונו

תמ"א 38 – מה חשוב לדעת?

ביצוע של תמ"א 38 הפך בשנים האחרונות לאחת מהתוכניות הגרנדיוזיות והמורכבות ביותר שהתרחשו בעולם הבנייה בישראל מאז שנות הקמתה, וזאת לאור העובדה כי בישראל אין עתודות קרקע לבנייה כמו גם העובדה כי רבים מהבניינים אשר נבנו במדינת ישראל עד לשנות ה 60' אינם מחוזקים כראוי. ע"פ כלל הערכות, בשנים הקרובות עתידה לתקוף את מדינת ישראל רעידת אדמה, ומאות מבנים בכל רחבי הארץ יקרסו. על כן, אנו עדים לכך שממשלת ישראל כמו גם משרד הבינוי והשיכון מאיץ תכניות של תמ"א 38 בכל רחבי הארץ. עם זאת, כפי שמסבירים המומחים של מרום הנדסה, אשר נחשבת כיום לחברה המובילה בענף, יש לא מעט קבלים שרלטנים אשר עוסקים בתחום, ומבטיחים הבטחות ללא כיסוי. לכן, אנו שומעים בתקשורת אודות מקרים בהם ישראלים רבים נותרו עם עוגמת נפש כתוצאה מהפסקה של הפרויקט באמצע, כמו גם עיכוב בקבלת המפתחות לדירה, כתוצאה מאי עמידה בזמנים. על כן, מסבירים בחברה כי תמ"א 38 חייבת להתבצע רק ע"י חברה מקצועית לתחום, אשר לה ניסיון כמו גם צוות מקצועי אשר ידע ללוות אתכם לכל אורך התהליך, החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע.

חדר בשיפוצים

עבודה עם אנשי מקצוע מומחים לצורך ביצוע תמ"א 38

כאמור, תמ"א 38 הוא פרויקט מורכב וארוך למדי, וזאת לאור העובדה כי רוב הדיירים עדיין מתגוררים בבית בזמן השיפוצים, מה שמקשה מאוד על חייהם. יתרה מכך, לאור העובדה כי אישורים לגבי עבודה של תמ"א 38 עלולים לקחת שנים ארוכות, רבים נותרים מבולבלים כמו גם עם תסכול רב. על כן, עבודה עם חברה מקצועית וכן אנשי מקצוע מובילים בתחומם תבטיח כי הפרויקט יסתיים באופן מהיר ובאיכות גבוהה, כאשר אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר הוא ללא ספק קבלן השיפוצים. למעשה, כפי שמסבירים בחברת ירום אור, אשר מתמחה זה למעלה מעשור בביצוע פרויקטים בענף הבנייה, וזאת לאור צוות של קבלני שיפוצים לתמ"א 38 אשר בקיאים בתחום ומתמחים בשיטות בנייה חדשניות, מה שמבטיח כי הפרויקט שלכם יסתיים על הצד הטוב ביותר כמו גם ברמה הגבוהה ביותר. ע"פ החברה, על מנת לבצע את הפרויקט הזה בצורה האיכותית ביותר נדרש ללקיחה של קבלן שיפוצים אשר יוודא כי אכן הבניין נבנה תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר, כמו גם יפקח על העובדים אשר מועסקים בפרויקט. למידע נוסף לגבי תמ"א 38, צרו קשר במספר 077-4209200.