נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

הכל על בדק הבית

בדק בית

עומדים לרכוש או למכור נכס? אל תעשו דבר לפני שביצעתם בדק בית. פלס שירותי בדק בית יגנו עליכם מפני מה שמסתירים ממכם. גם אם אתם עומדים לקנות דירה חדשה מקבלן הזמינו בדק בית כדי להסיר כל ספק שאין בדירה ליקויים, וכמוכרי נכס הגנו על עצמכם מפני תביעות שקריות של קונים. 

 

בדק בית

כל דבר שאתם קונים היום, החל ממחשב ועד למכונית, עובר אצלכם בדיקה מדוקדקת ביותר, אז למה כשאתם רוצים לרכוש דירה פתאום אתם מאמינים לכל מילה של המתווך או הקבלן? על מנת שלא תגלו מאוחר מדי מה הסתירו ממכם, פנו עוד היום לבדק בית כדי לוודא שהכל בנכס תקין לחלוטין.

כמו כן, במידה ואתם מוכרי הנכס ואתם משוכנעים שהוא 100% במצב מעולה, הזמינו בדק בית על מנת להכין מראש מסמך מקצועי וקביל בבית משפט למקרה שקונה ערמומי ינסה להפיל עליכם נזקים שהוא עצמו גרם.

בדק בית

קונים נכס? אל תסמכו על העיניים היפות של הקבלן

קבלנים, מתווכים ומוכרי דירות יעשו הכל כדי למכור את הנכס שברשותם על מנת לזכות בתגמול לו הם מצפים. רבים מהם מסובכים בעצמם בחובות או בקשיים כלכליים ומוכנים גם לשקר ולהסתיר ממכם פרטים קריטיים, העיקר שתפקידו כבר את הצ'ק השמן. מסיבה זו חשוב כל כך לבצע בדק בית לפני רכישת כל סוג של נכס כדי לגלות בעוד מועד מה בדיוק מסתירים ממכם:

  • רטיבות כרונית – רטיבות כרונית נגרמת עקב נזק שנגרם למבנה מרעידת אדמה, תחבורה כבדה הסמוכה אליו, בניה רשלנית ועוד. המים חודרים דרך סדקים במבנה בכל פעם שיורד גשם וזה פשוט בלתי אפשרי לאתר ולאטום את כולם.
  • חיפויים נושרים, לוחות זכוכית רופפים – סכנת נפשות אמיתית וגם מפגע אסתטי. חיפויי הבניין אינם אמורים לנשור ולוחות זכוכית מן המרפסת או החלונות אמורים להיות מוברגים למקומם היטב.
  • סתירה בין תוכניות הבניה והמפרט הטכני לבין המציאות בשטח – אי התאמה בין תוכניות הבניה לבין מה שנבנה במציאות יכולה לגרום לאי נוחות רבה, יש צורך לוודא כי הקבלן אכן ביצע את מה שתוכנן, בדיוק כפי שתוכנן.
  • ליקויים – ליקויים יכולים להגרם מרשלנות במהלך הבניה או השיפוצים, הזדקנות הבנין, עבודות תשתית שפגעו ביסודות ועוד ועוד סוגים רבים של ליקויים שכל אחד מכם יכול לגרום לכם להפסד כספי ממשי, ולא בטוח שאלו ליקויים ברי תיקון.
  • צנרת לקויה – נזק עקב התיישנות או רשלנות הוא מקור לבעיות, לעיתים חוזרות ונשנות, שיטרידו את מנוחתכם.

 

לסיכום

לפני כל קניה או מכירה, הזמינו בדק בית מקצועי. חברת פלס שירותי בדק בית יוודאו עבורכם שהנכס תקין ואינו בעל עבר בעייתי, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שלא מסתירים ממכם דברים. עבור מוכרי נכסים, מסמך שהנכס תקין יציל אתכם מתביעה שקרית.

בדק בית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא נדל"ן